• Ново
На Hillman Група 47224 1/4-14 x 1-Инчен Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртка

На Hillman Група 47224 1/4-14 x 1-Инчен Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Производот е LB 1/4x1 ZN SD Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Само дупчење завртки им овозможи на дупчење и прицврстување да се направи во истото движење.Само дупчење завртки им овозможи на дупчење и прицврстување да се направи во истото движење.Вежба точка не бара пилот дупка.Челик/Цинк Позлатен.Квантитет на пакет : 1 LB.Опис на производот На Hillman Група 47224 1/4-14 x 1-Инчен Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртка Од Производителот Само дупчење завртки се лист метални навртки со ударна поента на крајот.Ова им овозможува на оваа fastener да се користи во тенок мерач метал без дупчење пилот дупка во прв план.

За производот

Слични предлози