• Ново
D&D PowerDrive 225-5M-09 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 225-5M-09 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 192.24
Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Појаси.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X1.0 " Х. Земја На Потекло : Кина.На Helically Рана Затегнувачка Кабли Се Специјално Конструирани, Изопачено И Хемиски Поставите Заробени Fiberglass Материјал. 225-5 M-09 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 225-5 M-09 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 8.86 225 Врвот Ширина 0.35 9 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

За производот

Слични предлози