• Ново
Saedy Нерѓосувачки Челик Банкет Служат Лажица, Сет од 8

Saedy Нерѓосувачки Челик Банкет Служат Лажица, Сет од 8

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

9.45 инчен должина.Издржливи нерѓосувачки челик, огледало полирање,.Се применува за банкет & buffets служат, летни вечери, партија служат.Голема употреба во мешање овошна салата, зеленчук салата, или scooping до супа.

За производот

Слични предлози