• Ново
Mucinex Градите Метеж Максимална Сила 12 Часа продолжено Ослободување Таблети Ублажува Градите Метеж Предизвикан од Вишокот на Слуз(#1 на Докторот Препорачува преку ША

Mucinex Градите Метеж Максимална Сила 12 Часа продолжено Ослободување Таблети Ублажува Градите Метеж Предизвикан од Вишокот

DEN 575.76
Износ
Во продавницата.

Кога ќе дишат во надразнување (како прашина, бактерии или вирус), слузница клетки се нападнати предизвикува воспаление и екстра слуз во вашите дишни патишта.Стил : Возрасни Кога сте болни, вишокот на слуз може да ви досаѓаме и предизвикува градите метеж.Градите на застој е она што се случува кога слуз мембрани (слузница) дека линија вашиот дишните патишта скок во overdrive.ДОВЕРБА MUCINEX : Mucinex е преку ШАЛТЕР expectorant и на Настинка и Кашлица Бренд Лекарите Довербата за Себе и за Своите Семејства.

За производот

Слични предлози