• Ново
2 парчиња(Не-Универзална) Професионални Пластични Фен Diffuser Сушење Покрие Тесен Concentrator Замена Удар Рамен Фризерски Салон Стил Алатка Посебно за Надворешниот Дијаме

2 парчиња(Не-Универзална) Професионални Пластични Фен Diffuser Сушење Покрие Тесен Concentrator Замена Удар Рамен Фризерски

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Една Големина : 8*8*5cm(3*3*2 Inch) ;другите големина на : 8*5*6.5 см(3*2*2.6 Инчи) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината пред вашата цел.Ве молиме љубезно забележа оваа предмети кои не се универзално стил.Тоа е посебно се користи за надворешниот дијаметар 4.5 cm и 4.6 cm;Можете директно да ја инсталирате доколку дијаметар е 4.5 cm/4.6 cm;За модели 4.2 cm-4.4 см, потребно е да се залепи и да го дистрибуира сунѓерот подлога;И тоа не може да се користи на модел помала од 4.2 cm или поголеми од 4.6 cm;.Преку помагање на млазници за потрага соберат и дисперзирани, да се намали влијанието на вашата коса, да.Пластични Црна Фен Млазницата кој е полесен, потрајни, и многу моќен.Користете Висока температура отпорни најлон материјал, висока температура, деформација.Некомпатибилните Модел *Дијаметар што е помал од 4.2 cm ,или повеќе од 4.6 cm *Метал материјал фен за коса може да го користите *Foadable фен за коса може да го користите тоа *Тоа не може да се користи за FLYCO,Philips,Panasonic,SASSON и други brands Color : Black Material : Plastic One Големина : 8*8*5cm(3*3*2 Inch) На други големина на : 8*5*6.5 см(3*2*2.6 Инчи) Пакет вклучува : 2 x Фен Nozzle Can употреба : Дијаметар е 4,5 cm Metal материјал фен не може да use Foldable фен не можат да го користат тоа.

За производот

Слични предлози