• Ново
Labuduo 2 во 1 Осветлување Рефлектор, Еластична Преносни Осветлување Рефлектор Флексибилни 60cm / 23.6 со Носи Торба за Внатрешна и Надворешна Фотографија(Сребрена Вајт)

Labuduo 2 во 1 Осветлување Рефлектор, Еластична Преносни Осветлување Рефлектор Флексибилни 60cm / 23.6 со Носи Торба за

DEN 609.60
Износ
Во продавницата.

Спецификација : Предмет Тип : Осветлување Reflector Material : Најлон Крпа Дијаметар : Прибл.6 in Product Тежина : Околу. Пролет челик Дизајн на Рамка : Со еластична пролет челик рамка, рефлектор е лесно да се прошири и договор, многу флексибилни за да ги користите.Пролет челик Дизајн на Рамка : Со еластична пролет челик рамка, рефлектор е лесно да се прошири и договор, многу флексибилни за да ги користите.Ефектот е мек и природен, што може да се направи деталите на светли сенки малку повеќе. Расклопна и Лесно за Чување : На количка за 2 во 1 мулти цел рефлектор може да се чуваат во сметководствената торба кога не е во употреба.

За производот

Item Type:
Lighting Reflector
Material:
Nylon Cloth
Diameter:
Approx. 60cm / 23.6in
Product Weight:
Approx. 157g / 5.5oz
Features:
Foldable, 2 colors in one
Applicable Scene:
Indoor and outdoor portrait photography fill light
Package List:
1 x 2 in 1 Lighting Reflector1 x Storage Bag   :

Слични предлози