• Ново
13Pcs Нерѓосувачки Челик Лабораторија Шпатула Микро Лажичка Reagent Лабораторија Мешање Шпатула 22cm Долго Земање на Лажица

13Pcs Нерѓосувачки Челик Лабораторија Шпатула Микро Лажичка Reagent Лабораторија Мешање Шпатула 22cm Долго Земање на Лажица

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Вклучени во пакет : 13pcs лабораторија spatulas.Лесно да лажичка мали количини од подлабоко во шишиња и тегли со мали отвори.Плоштад главата шпатула со рамна крајот и една лажица крајот за пренесување или ракување со прав и гранули материјали.Посочи шефот лажица со две различни големина лажица крајот,погодно за пренесување на материјали во различни дијаметар сад.Отпорни на влошување од контакт со врела вода, киселини, бази, и повеќето растворувачи, кои прават идеален за употреба со широк спектар на сложени.

За производот

Слични предлози