• Ново
GearIT Cat6 Кабел 0.5 ft 6 во (10-Pack) - Cat6 Етернет Кабел, Мачка 6 Етернет Кабел, Cat6 Patch Кабел, Мачка 6 Patch Кабел, Мачка 6 Кабел, Мрежен Кабел, Интернет Кабел - Црна 0.5 Нозе

GearIT Cat6 Кабел 0.5 ft 6 во (10-Pack) - Cat6 Етернет Кабел, Мачка 6 Етернет Кабел, Cat6 Patch Кабел, Мачка 6 Patch Кабел,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висока прецизност, Мачка 6, ANSI/минлив исхемичен напад-568-Ц 2 во согласност, ETL потврдена, Ethernet LAN Patch Кабел, пред-прекинат со RJ45 конектори и достапни во широк спектар на бои за соодветна боја кодирање на мрежни конекции.Премиум квалитет, долго-траен материјал, издржлив дизајн и доживотна гаранција за цена на генерички кабел.ETL потврдена за да се обезбеди максимална сигурност и компатибилност.UTP 24 AWG заробени проводници за флексибилност, извртени во парови, 50 micron позлатени контакти за високо-брзински пренос на податоци и отпорност на корозија, како и лиен, финтата-помалку вирус олеснување чизми за долготрајни, трајни врски.Компатибилен со Етернет 10 BASE-T, 100 BASE-TX(Fast Ethernet), 1000 BASE-T (Gigabit Ethernet), 10 GBASE-Т (10-Gigabit Ethernet) и Peer-to-Peer, како и сите други уреди кои користат 8 C8 P мрежни кабли, вклучувајќи телефонија, насловна автоматизација и долги видео трансфер на технологии како HMDI преку Ethernet.ethernet cat6 , Cat6 Етернет кабел , cat6 етернет кабел , мачка 6 етернет кабел , ethernet patch кабел , мачка 6 patch кабел , мачка 6 кабел , rj45 кабел , ethernet кабел , cat6 кабел , cat6 patch кабел , gigabit ethernet кабел , rj45 етернет кабел , мачка 6 , patch кабел , мулти кабел , cat6 , електронски кабли , gigabit кабел , рутер кабел , компјутерски кабли , Ethernet , cat6 печ , ethernet кабелот , печ мозок , rj45 cat6 , rj45 , ethernet кабел пак , компјутерски делови , категорија 6. Боја : Црна | Големина : 0.5 Стапки (10-Pack).

За производот

Слични предлози