• Ново
Digiroot (2 парчиња) 2-во-1 Прецизност Пенкало Диск Совет со Влакна Совет за Белешки-Земање, Цртање , Навигација на Екранот на Допир (4 Дискови, 2 Влакна Совети Вклучени)- (Цр?

Digiroot (2 парчиња) 2-во-1 Прецизност Пенкало Диск Совет со Влакна Совет за Белешки-Земање, Цртање , Навигација на Екранот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

√Компатибилност - На Digiroot перо е универзална, тоа е компатибилен Со Сите Капацитивни мобилни телефони, таблети, екран на допир за лаптоп /КОМПЈУТЕР, e-Читатели. (Apple i Pad, i Phone, i Pod, Таблет компјутер, Galaxy Прецизност Диск Совет -0.27 инчен/6.8 mm(Диа) се поврзете со 2mm гума точка (ве молиме не го отстраните јасно диск од врвот, или на совет нема да работи); Влакна совет - 0.24 инчен/6mm(Диа). √Пакет се вклучени - 2 компјутери Специјалното пенкало, 【4】дискови, 【2】влакна совети,【1】Бришејќи партал.За ПОДДРШКА на ПРОИЗВОДОТ : на Клиентите може да се добие целосна наплата во рок од 30 дена или да добијат нов производ за слободни рок од 1 година поради квалитетот на производот проблеми.Ние стоиме зад нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "контактирајте не" копчето.Должина : 5.7"(145mm).Пенкало Барел Дијаметар : 0.35"(9mm).Диск Дијаметар : 0.27" (6.8 mm) се поврзете со 2mm гума точка.Влакна Совет Дијаметар : 0.24 (6mm).Тежина : 24g.Materiel : Изработени од нерѓосувачки челик и Алуминиум со гума зафат и здрав клип, вистинско пенкало чувство, погодно да ги носите.ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : .

За производот

Слични предлози