• Ново
М MAIUS 2 Пакет Електрични Floping Риба Мачка Играчки, Шаване Риба Catnip Играчки, Движејќи се Мачка Kicker Риба Играчка, Реални Интерактивни Мачка Џвакање Залак Удар Материјал?

М MAIUS 2 Пакет Електрични Floping Риба Мачка Играчки, Шаване Риба Catnip Играчки, Движејќи се Мачка Kicker Риба Играчка,

DEN 333.36
Износ
Во продавницата.

Спецификации : Hight : 4"Должина : 11"Тежина : 0.USB Полнење : Нашите електрични риба мачка играчка е USB полнење, Нема потреба да купат батерии, да заштедат време и пари.Можете да го полните со вклучен USB кабел.USB Полнење и Перат : Нашата wagging риба мачка играчка може да се полни преку USB, USB кабел е вклучен во пакетот, која може да се избегне проблеми и да ги зачувате на трошоци на вратете ја батеријата, и монтажни моторни помага да се направи полесно чистење!.Безбедно и Издржливи Материјали : Направен од квалитетот кадифен ткаенина, полнети со pp памук и органски-одгледува catnip.Електрични Движат Риба Мачка Играчка : вградениот сензор на допир, кога вашата мачка допира играчка, риба мачка играчка автоматски ќе се премести и замав и да се направи звук, привлекување на вашата мачка да се игра и да го клоцне.

За производот

Слични предлози