• Ново
MOTONG USB 2.0 за RJ45 Адаптер USB Ethernet Адаптер Приклучок за Поддршка 10/100Mbps Компатибилен со Windows 10 / 8.8 / 8 / 7

MOTONG USB 2.0 за RJ45 Адаптер USB Ethernet Адаптер Приклучок за Поддршка 10/100Mbps Компатибилен со Windows 10 / 8.8 /

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

НЕ подржува Surface RT и Површината 2.0 ethernet адаптер поддржува авто MDIX (директно и крстот кабел авто-откривање) со авто-сензори (IEEE 802. С Трговски марки,сите производи што се продаваат во нова состојба,дојде со Доживотна Гаранција за поддршка.0 за RJ45 адаптер не работи со Nintendo Switch.Ви благодариме за лесни и мала големина, може да се стави тоа на вас џеб и торба. НЕ подржува Surface RT и Површината 2.MOTONG : MOTONG нуди на потрошувачите додаток решенија низ многу различни категории, како што Таблет и телефон случаи, Тастатури, Батерии, Слушалки, Паричници, Cufflinks, Пари клипови, Јака останува, и повеќе.11 и Linux kernel 3.0 за RJ45 Адаптер USB Ethernet Адаптер Приклучок за Поддршка 10/100 Mbps Компатибилен со Windows 10 / 8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS X10.USB на RJ45 адаптер е компатибилен со Windows 10/8.

За производот

Слични предлози