• Ново
Reebok Мажите Flexagon Сила 2.0 4e Крстот Тренер

Reebok Мажите Flexagon Сила 2.0 4e Крстот Тренер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Увезени.Гумен ѓон.Бидете подготвени за она што на ден носи во овие мажи е широк-одговара за обука чевли.На дише мрежа горниот има лесна облоги за дополнителна поддршка.Лесен ЕВА midsole има flex жлебови за поголема флексибилност, и стратешки поставена гума на outsole обезбедува влечење.Широк Одговара, и лесни, дише мрежа горниот.Лесна облоги за поддршка со flex жлебови за флексибилност и тапацир.Memory Tech пена обезбедува прво-се чувствуваат утеха и тапацир.Висока-перформанси гума стратешки поставени во midfoot за дополнителна стабилност и издржливост.Останете кул за време на интензивен сесии во овие мажи обука чевли.На грациозен мрежа горниот и поддршка облоги ви помогне моќ преку интервали.Мемориска пена sockliner и cushioned midsole додадете кадифен удобност.

За производот

Слични предлози