• Ново
NFL San Francisco 49ers Нерѓосувачки Челик Flatware Сет

NFL San Francisco 49ers Нерѓосувачки Челик Flatware Сет

DEN 1200.00
Износ
Во продавницата.

Увезени.Тока затворање.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Сет од 16 : 4 предници, 4 ножеви, 4 големи лажици и 4 мали лажици.Висок квалитет, прибор за јадење одделение 420 нерѓосувачки челик прибор.Совршен начин да се заврши исклучи било која игра денот на настанот.Гравирани тим логото на секое парче.Официјално лиценцирани МАК производ.Сет од 16 : 4 предници, 4 ножеви, 4 големи лажици и 4 мали лажици.Гравирани тим логото на секое парче.Совршен начин да се заврши исклучи било која игра денот на настанот.Висок квалитет, прибор за јадење одделение 420 нерѓосувачки челик прибор.Оваа атрактивна flatware собата е направен од 420 граната од не ' рѓосувачки челик кој е на највисокото ниво на квалитет на челик прибор за јадење.Секое парче е убаво стокмено со гравирани San Francisco 49ers тим логото.Овие не се на мало, тенки парчиња тие се дебели челични со значителен се чувствуваат.16 парче сет вклучува : 4 ножеви, 4 предници, 4 големи лажици и 4 мали лажици.

За производот

Слични предлози