• Ново
Мојот Неверојатен Финиш Од Завршувањето Hairspray, 10 мл. - Спреј за коса Стил и Производи за Жени и Мажи, Унисекс Поставување на Магла за Volumizing, Премија Отпорни на Влага и

Мојот Неверојатен Финиш Од Завршувањето Hairspray, 10 мл. - Спреј за коса Стил и Производи за Жени и Мажи, Унисекс Поставување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Косата поставување спреј ви овозможува да ги стил на вашата коса на вашите потреби и потоа се применува на завршувањето на магла рамномерно во текот на вашата коса за да ви даде постојан задржете.Идеален за сите типови коса и може да помогне да се скроти неконтролирано кадрава коса.Тоа е доволно мала за да tote околу куќата, се фрли во вашата чанта или автомобил и да ги со вас додека патувате.ФЛЕКСИБИЛНИ се ОДРЖИ : завршницата спреј е работен hairspray дека продолжува да се овозможи движење во вашата коса.УНИСЕКС : На косата производ е наменет за мажите и жените на било која возраст.Косата поставување спреј нема да создаде regrowth на косата, но тоа може да обезбеди привид на повеќе коса со едноставно спроведување на спреј редовно и подеднакво.Не ја пропуштајте шансата за коса производ кои ќе ви помогне во вашата дневна рутина во текот на сите временски услови, важни настани или големи прилики како што се свадби, родендени или празници.ШТИТИ : Не само на косата волумен спреј за да се заштитат од влага, тоа исто така нуди frizz контрола компоненти и топлотниот штит кој ќе ја заштити косата од надворешните елементи како што се термо топлина или изложување на сонце.Тоа може да биде непријатно да страдаат од опаѓање на коса или истенчување на косата и на крај од завршувањето hairspray може да ви помогне во градењето на грбот на вашата самодоверба.VOLUMIZING : Ако имате рамна или ulta-фино коса, завршувањето спреј ќе обезбеди храбар телото на вашата косата правејќи да изгледа погусто.

За производот

Слични предлози