• Ново
Сигурен Директни Лево Возачот Страна Црно Не-Загреана Виткање Врата Огледало за Jeep Wrangler (1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002) - CH1320296

Сигурен Директни Лево Возачот Страна Црно Не-Загреана Виткање Врата Огледало за Jeep Wrangler (1994 1995 1996 1997 1998

DEN 1351.68
Износ
Во продавницата.

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Сигурен Директна замена автомобилската страна ретровизорите се економски и квалитетна алтернатива за високите цени OE огледало собранија.Сите Сигурен Директни делови се произведени со користење на високо квалитетни материјали и се дизајнирани да ги задоволат ОЕМ спецификации.ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТА - Тоа е многу честа да имаат повеќе варијации на огледало стилови и карактеристики за секоја година, се направи, & модел.Ве молиме проверете ги Partslink и OE Референтните броеви за да бидете сигурни дека сте добивање на точни замена страна поглед огледало за вашето возило.Исто така, бидете сигурни огледало карактеристики се исти.ОГЛЕДАЛО КАРАКТЕРИСТИКИ - Локација : Возачот Страна - Боја Крај : Црно - Операција Тип : Manual - Виткање Тип : Виткање - База Тип : Метал.РЕФЕРЕНТНИТЕ БРОЕВИ - го Заменува Partslink # : CH1320296 - го Заменува OE # : 55027207, 55154883, 68084718 AA.

За производот

Слични предлози