• Ново
dbest производи Количка Dolly, Ноар

dbest производи Количка Dolly, Ноар

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашите виткање количка dolly количка совршено салда лесни способност со трајност и карактеристики преголеми, тешки beefy тркала да се земе на различни терени; Однесе до супермаркет или на плажа, се Искачи скршени и висок curbs и тротоари со леснотија.На преголеми beefy тркала се овозможи непречено тркалање на било која површина, вклучувајќи cobblestones, песок, по скали или било нерамни површини., Количка Dolly е подадена рака за anyones потреби.Носат сè, од комуналии, мали намирници, и перење со оваа лесни тркала притисни handcart.Тоа доаѓа со силна водоотпорна кеса за да бидете сигурни дека сите дека сте сметководствена добива на својата дестинација во иста состојба тоа преголеми beefy тркала се овозможи непречено тркалање на било која површина, дури и на нерамни патишта.

За производот

Слични предлози