• Ново
Yokita Помине Бафер Пескарење Блок Полирач Чистење Датотека 60/100 Ронки за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Комплет за Нокти Алатки 10 КОМПЈУТЕРИ (Виолетова/Црн)

Yokita Помине Бафер Пескарење Блок Полирач Чистење Датотека 60/100 Ронки за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Комплет

DEN 150.96
Износ
Во продавницата.

Работи одлично за чистење на доградба на акрилни нокти, прав натопена ноктите и лажни ноктите.Исто така, добра алатка за добивање на ноктите гел/лепак off.Ултра лесен, лесен за употреба.Трае подолго од други слични помине пескарење блокови.Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.

За производот

Слични предлози