• Ново
RTCUL Бања Пешкир Багажник со Двојно Крпа Бар Хотел Бања Туш Полица Нерѓосувачки Челик SUS304 24 Инчен Модерна Ѕид Монтирани Носителот Бранеа Никел

RTCUL Бања Пешкир Багажник со Двојно Крпа Бар Хотел Бања Туш Полица Нерѓосувачки Челик SUS304 24 Инчен Модерна Ѕид Монтирани

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1.Крпа решетката е направен од нерѓосувачки челик SUS304, која е лесно да се чисти, издржливи и нема да рѓа. 2.Дизајн стил е многу погодна за семејствата и хотели.Пространа полица и две виси прачки обезбеди доволно простор. 3.Хардвер pack (завртки, заштита и Ален key) и инструкции за инсталација се вклучени во пакетот.Покрај тоа, пакетот содржи дефиниција и на лента. 4.Дефиниција има иста големина како производ.Можете да ги залепите на шаблон на целна позиција и обележете ги дупките за подобрување на работа ефикасност и удобност.Лента, нема да им наштети на постоечките бои или плочки, ве молиме да бидат сигурни да го користите. 5.Овој производ не е погодна за инсталација на нестабилна ѕидови како гипс одбор ѕидови.Ако имате проблеми со производот или инсталација,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со брз и висок квалитет на услуга.Пакет Includes Towel Полица X1 Hardware Пакет X1 Installation инструкции X1 Template X1 Adhesive Лента X1 Ние строго увид секој производ пред да замине thefactory, за да се обезбеди дека корисниците се добие најдобар квалитет на производи и услуги.30-дена се врати загарантирана.

За производот

Слични предлози