• Ново
Zicam Ладно Лек Цинк Rapidmelts, Лимон-Lime со Ехинацеа, 25 Count (Пакување од 1)

Zicam Ладно Лек Цинк Rapidmelts, Лимон-Lime со Ехинацеа, 25 Count (Пакување од 1)

DEN 1456.80
Износ
Во продавницата.

Zicam Ладно Лек Rapid Melts Цинк Таблети : Овие не-сонливост ладно лек таблети содржат цинк, кој помага да се скрати должината на настинка кога се зема на првиот знак; Добивање на подобар вкус подобро со Zicam Ладно Лек.Zicam Rapid Melts Ладно Лек : Нашиот брз-таблети се раствораат се разликува од повеќето други ладно медицина дека само третира симптоми; Тие се клинички докажано за да се скрати настинка кога се зема во првиот sniffle, sneeze и кашлица.Од Ладно да Не Ладно Побрзо : Zicam Ладно Лек производи се клинички докажано за да се скрати настинка кога се зема на првиот знак, па ќе се чувствувате подобро, побрзо; им Помогне на смири вашиот студено со Zicam Ладно Лек производи како нашата форма на спреј за нос, брис и Rapid Melt таблети.Zicam Хомеопатски Лекови : Познат за Zicam Ладно Лек производи, ние исто така нудиме производи за хомеопатски алергија олеснување и назална конгестија и синус олеснување.Zicam за Пократок Настинка : Zicam хомеопатски ладно лек е наменета да се користи во почетокот на ладно; Обидете се Zicam следниот пат кога ќе почувствувате првите sniffle, sneeze или кашлица од еден студен; Задоволство да се гарантира.

За производот

Слични предлози