• Ново
3Pcs Заб за Нега на Забите Чистење, Професионални Нерѓосувачки Челик Забната Хигиена Комплет, Заб ги Собереш Заб Scraper Сонда Пинцети Алатка

3Pcs Заб за Нега на Забите Чистење, Професионални Нерѓосувачки Челик Забната Хигиена Комплет, Заб ги Собереш Заб Scraper

DEN 6.96
Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Дизајнирани во различни агли и остри форми, Заб ги собереш орална нега за полнење може да ви помогне точно да се дефинира што недостасува во вашиот секојдневно четкање и чистење со забен конец.треба да се обрне внимание на работата во процесот на домашна употреба. ????(〃'▽'〃) Здраво, Пријатели, Добредојдовте во мојот топол мала продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство! ????Ви посакувам среќен шопинг,Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате! ????Ако имате било какви прашања.И Забот истрагата е поефикасно од вообичаениот чепкалки за заби.Доаѓа со трајни за чување да се чува вашите заби дамки смена комплет организиран и чиста.Произведено во САД или Увезуваат.Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings.Во исто време, да ги задржи вашите раце стабилна за да се избегне повреда на себе.Тоа е подобро да имаме повеќе стручна помош.ОСНОВНИ ЗАБ ГРИЖА ИНСТРУМЕНТИ - Овој Заб scraper поставите доаѓа со забен камен scraper и Забот сонда.Белење на заби и свеж здив ќе ти насмевка со повеќе самодоверба.ДОБИЕТЕ ЕКСТРА ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ - Со користење на Забот со цел да се изгради-up плакета, заб почиста алатки може да помогне во намалување на устата мирис и да ја задржите вашите заби, чистење и освежување.Добро за отстранување на тешка орален дамки од храна остатоци, tartars помеѓу забите и непцата.

За производот

Слични предлози