• Ново
Dreecy 1920 КОМПЈУТЕРИ Двор Продажната Цена Налепници Гаража Продажба Пред Цени на Цените Labels 3/4 со Дијаметар од битпазар Претходно Печатени Цените Налепници за продаж?

Dreecy 1920 КОМПЈУТЕРИ Двор Продажната Цена Налепници Гаража Продажба Пред Цени на Цените Labels 3/4 со Дијаметар од битпазар

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

Материјал : Гаража продажба пред цени на цените labels направени од високо-квалитетни материјали со силна лепила.Боја : Како на слики прикажани(боите може да постои мала разлика поради различни екрани).Повеќе намени : Малопродажната Цена Налепници беа по-сечење,тоа е многу лесно да лупам исклучување,може да се држи на повеќето површини и се отстранува.Ќе добиете - 10 листови пред цени на цените етикети,вкупно 1920 компјутери доаѓаат во 4 различни светла и јасни бои(Розова/Зелено/Сино/Жолтите).Внимателен по продажбата на услугата - Ако имате било каква употреба проблеми по приемот на стоката,ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да се реши проблем за вас, како е можно поскоро.Премиум квалитет - Нашите preprinted цените налепници направен од високо-квалитет налепници со атрактивна боја плус висок квалитет на лепак,бидете сигурни дека нашата гаража продажба цена labels може да ви послужи за долго време.Пакетот вклучува : 10 листови пред цени на цените етикети,вкупно 1920 компјутери доаѓаат во 4 различни светла и јасни бои(Розова/Зелено/Сино/Жолтите).Совршен за гаража продажба,битпазар,се пече продажба,двор продажба,еден или мулти-семејството продажба,итн.Најпопуларните деноминации - Цена маска 10,25,50,75,1$,1.Лесен за употреба, - Малопродажната Цена Налепници беа по-сечење,тоа е многу лесно да лупам исклучување,може да се држи на повеќето површини и се отстранува.5$,10$,15$,20$,25$ и "Направи Понуда" етикети,плус дополнителни празни labels ви овозможи да напишете своја цена.

За производот

Слични предлози