• Ново
X-DREE 6pcs M8x60mm Нерѓосувачки Челик Оптоварување Водител на Автомобил Поправка Gecko Проширување Болт(6 unids M8x60mm Acero Inoxidable Cuña Ancla Reparación de Automóviles Gecko Perno де Expansión

X-DREE 6pcs M8x60mm Нерѓосувачки Челик Оптоварување Водител на Автомобил Поправка Gecko Проширување Болт(6 unids M8x60mm

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Автомобил Поправка Проширување Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 149g; Пакет Содржина : 6pcs x Автомобил Поправка Проширување Гром.Тема Големина : М8 x 25мм/0.31" x 1"(D*L); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупна Должина : 60mm/2.4"; Рамен Миење Димензии : 16 x 1mm/0.63" x 0.04"(D*T)(Longitud вкупно : 60 mm / 2.4' '; Tamaño де arandela plana : 16 x 1 mm / 0.63' 'x 0.04' '(D * T).Вежба Удар Дијаметар : 8mm/0.31"; Хексадецимален Орев Ширина : 13mm/0.51"(Diámetro del taladro : 8 mm / 0.31' '; Ancho де ла tuerca хексагонална : 13 мм / 0.51' '. 6pcs M8x60mm Нерѓосувачки Челик Оптоварување Водител на Автомобил Поправка Gecko Проширување Bolt Made на 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон, М8 конец, 60mm долго.Висока јачина проширување завртки автомобил поправка gecko проширување болт, добар квалитет за подолго користење.Опис на Spanish6 unids M8x60mm Acero Inoxidable Cuña Ancla Reparación de Automóviles Gecko Perno де Expansión Nombre del producto : Perno де expansión де reparación de automóviles; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 149g; Contenido del paquete : 6pcs x Perno де expansión став reparación де automóviles Tamaño де ла rosca : М8 x 25мм / 0.31' 'x 1' '(D * L); Боја на директорот : Tono plateado Longitud вкупно : 60 mm / 2.4' '; Tamaño де arandela plana : 16 x 1 mm / 0.63' 'x 0.04' '(D * T) Diámetro del taladro : 8 mm / 0.31' '; Ancho де ла tuerca хексагонална : 13 мм / 0.51' '.

За производот

Слични предлози