• Ново
PWV Бебе Електрични Носната Aspirator, Преносни Носната Aspirator Погоден со 2 Големини на Силиконски Совети Јасно Заостанато Noses Брзо, за Новороденчињата Години Доенче

PWV Бебе Електрични Носната Aspirator, Преносни Носната Aspirator Погоден со 2 Големини на Силиконски Совети Јасно Заостанато

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Сите машината тело и придружни материјали се нетоксични и безопасни за бебиња.Тоа нема да му наштети на paranasal синус на бебето.Нејзините меки силиконски носната совети може да ја спречи на бебето носот од тоа да биде повреден и бактерии нападнати.Носната aspirator е лесен и неговиот компактен дизајн се вклопува во вашата дланка.Вклучување на копчето, тогаш можете да ја користите.Брзо и лесно да се чисти бебе нос, му помогне на вашето бебе здив непречено.Оваа носот aspirator за бебиња усвоен со висок квалитет на моторот за да се обезбеди ниско ниво на бучава.Тивко & удобно, им Помогне на бебињата дишат подобро и спие добро и без иритација или алармантна.Изградена во висок капацитет на батеријата, опремени со полнење преку USB кабел, можете да ја полните батеријата за батеријата кога на власт е премногу ниска.Нема потреба да ја замените батеријата секое време, што е побрзо и полесно.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да ви обезбеди со задоволителни решенија и најдобра услуга.Материјал : ПВЦ+siliconecolor : White Technology : Анти-backflow design Pressure : 1.0-9.0 psi Rated напон : 220 V/50 Hz Suction : 60 Kpa Charging форма : USB charging Package Вклучуваат : Електрични носната aspirator* 1.

За производот

Слични предлози