• Ново
Шишиња со вода Топла Вода Торба Пополни Топла Вода Торба Топла и Ладна Терапии Жешки апарати за Домаќинство, Залихи Топла и Ладна Пакет Греење Влошки Кампување и Пе

Шишиња со вода Топла Вода Торба Пополни Топла Вода Торба Топла и Ладна Терапии Жешки апарати за Домаќинство, Залихи Топла

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

8 инчи висок .Големина : димензии приближно 6,3 инчи широка и 9.Ве молиме инјектираат 80° топла вода наместо на 100°.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни остави порака.И визуелно и функционално.Леснотија за употреба : Широк устата е лесно да се пополни и анти spurt усна спречи вода плукање назад како оние стари гумени оние. -Големината е прикажано на сликата, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Капацитет до 1000ml. 1000ml на вода може да се инјектира.Нежен и краток удар остава нежна трага со вашите раце.Материјал и Состав : Нашата топла вода шише е направен од висока густина ПВЦ, кои се еколошки и издржливи.Широк устата е лесно да се пополни топла вода.3 инчен), ве молиме обратете се до вистинската големина. ★ Зошто да изберете нас : - Сите-цел топло перниче ја штити вашата топлина цело време.★Потсетување-Поради прирачник за мерење, грешка е 0.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, може да се купи со доверба.Ви благодариме за вашата добра комуникација!-Ние и ветуваме на брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.Повеќе нежна текстура и повеќе интерактивни можности . 2/3 capatity е во РЕД, наместо сите целост.Може да се користи за статистика топли раце топла облога, многу деликатна.★ Услуги на клиентите-Ние обезбеди 100% наплата или размена.8 инчи висок.Задебелена гума дизајн, безбедно и издржливи.По анти-кршење на експерименти, дури и за деца, нема безбедносни проблеми.Ви даде двоен топлина.

За производот

Слични предлози