• Ново
Tockrop 5 Pack 5 Инчен 8 Дупка Кука и Јамка Сандер Замена Сандер Подлога за DeWalt, Makita, Портер Кабел Орбитал Сандер

Tockrop 5 Pack 5 Инчен 8 Дупка Кука и Јамка Сандер Замена Сандер Подлога за DeWalt, Makita, Портер Кабел Орбитал Сандер

DEN 575.76
Износ
Во продавницата.

2 Пакет 5 Инчен 8 Дупка Кука и Јамка Сандер Подлога. 【Компатибилен Машини】 Стандардот Замена Подлога е компатибилен со De Walt DW420/K, DW421/K, DW422/K, DW423/K, DW426/K, D26450, D26451/K, D26453/K, D26456, Makita BO5041/K, BO5010/K, BO5030/K, BO5031/K, XOB01 Z, Портер Кабел 343/343 K/343 VS/343 VSK, 390 K, 382. 【Универзална Замена Подлога】 Тоа е универзална замена подлога за повеќето бренд сандер поддршка подлога со 5 кол, 8 прашина дупки и 3 завртка дупки, освен бош.Ако вашиот сандер модел не се споменати, ве молиме проверете дали растојанието помеѓу вашата оригинална подлога е завртка дупки центар до центар е 1-7/16"(за 36.4 mm). 【Лесно Завртка-за Инсталација】 вградена монтажа тема за брза и лесна инсталација.Придава лесно и без мака. 【Спаси Сандер & Пари】 На сандер влошки истроши пред машината го прави, па замена на влошки е ефикасна опција.Зачувај вашиот стар сандер од ѓубре може да се прошири и на нивниот живот. 【Компатибилен Машини】 Стандардот Замена Подлога е компатибилен со De Walt DW420/K, DW421/K, DW422/K, DW423/K, DW426/K, D26450, D26451/K, D26453/K, D26456, Makita BO5041/K, BO5010/K, BO5030/K, BO5031/K, XOB01 Z, Портер Кабел 343/343 K/343 VS/343 VSK, 390 K, 382.

За производот

Слични предлози