• Ново
Вода Мелење Абразивни Хартија Ронки 3000/5000/7000/10000 за Собираат Sandpaper Подлога Кука & Јамка Пескарење Диск Електрична Мелница Додаток 125mm 5 инчи 20pcs/Многу NAITESITOOLS

Вода Мелење Абразивни Хартија Ронки 3000/5000/7000/10000 за Собираат Sandpaper Подлога Кука & Јамка Пескарење Диск Електрична

DEN 318.48
Износ
Во продавницата.

Дијаметар : 5 инчи (125mm).Тип : Вода sandpaper.Ронки : 3000,5000,7000,10000. Секој ронки 5pcs, се Меша Ронки Сет.Бренд : NAITESITOOLS.Спецификации : Бренд : NAITESITOOLS Дијаметар : 5inches (125mm) Тип : Вода sandpaper Погоден за 5 инчи абразивни подлога Ронки : 3000,5000,7000,10000 Количина : 20 парчиња / многу Пакет вклучуваат : Пакетот вклучува : 5pcs x ронки 3000 абразивни хартија 5pcs x ронки 5000 абразивни хартија 5pcs x ронки 7000 абразивни хартија 5pcs x ронки 10000 абразивни хартија.

За производот

Слични предлози