• Ново
SmallRig Камера Кафез за Fujifilm X-T30 и X-T20 Камера CCF2356

SmallRig Камера Кафез за Fujifilm X-T30 и X-T20 Камера CCF2356

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Покрај тоа, изградена-во канџите на десната страна, обезбедува доволно простор за рачен и нуди подобра снимање искуство.Компатибилност : .Дополнително, тоа карактеристики рака слот на десната страна за носење на рака. Клучни Карактеристики : . 【Анти-пресврт】кафез обезбедува на дното на камерата преку 1/4"завртка и М2 завртка на десната страна како втор заклучување точка за да се спречи извртување.

За производот

Слични предлози