• Ново
Злато Серуми SPF 20 Аква Поправка Плус Лицето Крем, 50 Грам

Злато Серуми SPF 20 Аква Поправка Плус Лицето Крем, 50 Грам

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Крем за вашето лице.Одговара на секој тип на кожа.Мека и мазна текстура.Светлина и свеж мирис. 50мл цевка.Содржи 3 проценти aquaxyl за интензивна moisturization и витамин е ацетат напредни антиоксиданс систем.Збогатен со SPF 20 за uva и uvb заштита.Содржи 3 проценти lanacytin напредна против загадувањето ingriedent.

За производот

Слични предлози