• Ново
Harapu Стакло Нокти Датотека, Нано Помине Shiner Стакло Нокти Датотеки Помине Buffers Полирач Професионални Кристал Нокти Алатки за Полнење за Природните Нокти, 2 Компјутер?

Harapu Стакло Нокти Датотека, Нано Помине Shiner Стакло Нокти Датотеки Помине Buffers Полирач Професионални Кристал Нокти

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Напредна Технологија : најновите нано полирање технологија врз основа на нано-стакло, 30 секунди за да се мазни стакло-сјај!Строго се препорачува од страна на ноктите експерти – Безопасни помине алатка за вашите нокти.Поздрав : 3мм ултра-тенок полирање дизајн, користете физички принципи за да се постигне најздравите полиран ноктите, да Се ослободи од нокти штета предизвикана со обичен нокти датотека и нездрави хемиски лак, Ултра-тенки големина овозможува флексибилен полирање на периферија и ноктите рабови.Погоден за сите видови на нокти или ноктите-груб/вештачка/акрилни нокти, и заштита на вашите нокти без оштетување на површината на ноктите.Не треба да се расчисти полски, успешно да се ослободи од оштетување на ноктите површина од инфериорни ронки нокти датотека.Rusable : Посебни стакло материјал е капка-отпорни и носат-отпорни, прави можно да се повторна употреба производи 3000+ пати.Лесно да се чисти, безбедни и хигиенски нокти.Брзо и водоотпорни, лесно печете со вода.Одличен Подарок : Најдобар подарок за секој кој може да донесе здрава и убава за вашиот љубовник и деца.Спецификација : Боја : Транспарентна Материјал : чешка Нано Стакло Пакет тежина : 2 мл Погоден за : доградба на Акрилни Нокти, Природата Ноктите Пакет : 3.54 x 0.51 x 0.12 инчен Пакет содржина : - 2 x нано стакло нокти датотека.

За производот

Color:
Transparent
Material:
Czech Nano Glass
Package weight:
2 oz
Suitable for:
Acrylic Nails, Nature Nails Package
Package contents:
2 x nano glass nail file :

Слични предлози