• Ново
Пакард C140A 1 Пол Контактор Серпентина Контактор, 40 Засилувач, 24V

Пакард C140A 1 Пол Контактор Серпентина Контактор, 40 Засилувач, 24V

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Број на модел : C140 A.Објектот Пакет Должина : 3.49999999643".Објектот Пакет Ширина : 2.799999997144".Објектот Пакет Висина : 2.199999997756".Контактори исполнат ул 508 спецификации за уреди до 600 volts.Калеми мора класа б изолација и вклучува повлечи, лопата терминали и опфаќа.

За производот

Слични предлози