• Ново
Пердув. Needlepoint Комплет. Фрли Перница 16×16 Инчи. Печатени Tapestry Платно, Европски Квалитет

Пердув. Needlepoint Комплет. Фрли Перница 16×16 Инчи. Печатени Tapestry Платно, Европски Квалитет

DEN 935.76
Износ
Во продавницата.

ВИОЛЕТОВИ бои за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВО-направени од мали Европската бизнис на везана љубовници, од 1998 година. Пребарување за "BRVSK" за да проверите на нашата држава-of-the-art колекција на премиум колекции.УЖИВААТ користење половина бод, tapestry бод, или крст-бод за да се заврши оваа славна дизајн.Половина бод и tapestry бод се за побрзо крои додека крос-бод обезбедува bolder изглед.Заврши везана димензии : 16" x 16".Перница поддршка и перница влошки не се вклучени.Ја користите како со перница случај или шарлатан за дома décor или како кујна комплет, рамка за тоа како слика, или дури и чорба на скромна торба за луксузен стил.СУПЕРИОРЕН материјали и додатоци од врвниот производители од целиот свет да гарантира најдобар квалитет и да ви понуди на премиерот радост на крои.ТОЧНИ боја-печатени памук платно со Zweigart со 8 дупки по инч со прецизни печат модел за да се обезбеди исклучителни крои точност.Многу висок квалитет на полиран акрилик предиво (WPI 15) за живописни и трајни бои сече 32" парчиња за олеснување на крои.Јапонски никел-обложено tapestry игла нема. 18 со големи очи.Заврши како-да настава, погоден за почетници како и искусни stitchers.Можете да бод во рок од неколку дена, навистина!.Модел V279. Референтна шифра 304366184009. Боја : Пердув.

За производот

Слични предлози