• Ново
1/4 X 3 Нерѓосувачки Хексадецимален Заостануваат Гром Завртки за Дрво, (10 Парчиња) 304 (18-8) не ' Рѓосувачки Челик, со Fullerkreg

1/4 X 3 Нерѓосувачки Хексадецимален Заостануваат Гром Завртки за Дрво, (10 Парчиња) 304 (18-8) не ' Рѓосувачки Челик, со

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Тренерот на Завртки се делумно навој сврзувачки елементи, кои се карактеризираат стандард шестоаголна глава, со само-прислушување тема.Отпорен на корозија А2 Нерѓосувачки Челик, исто така познат како 18-8 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тема Големина : 1/4".Должина (L) : 3".Глава Ширина Со/F (S) : 10мм.

За производот

Слични предлози