• Ново
Neater Милениче Брендови Зачукуваше Нерѓосувачки Челик Милениче Сад - Декоративни Дизајнер Стилски Куче & Cat Јадење (Големи, 64 Мл.)

Neater Милениче Брендови Зачукуваше Нерѓосувачки Челик Милениче Сад - Декоративни Дизајнер Стилски Куче & Cat Јадење (Големи,

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Има око-фаќање на зачукуваше нерѓосувачки челик дизајн.Анти-пропадна гума точки на дното за да се обезбеди заштита против движење и бучава. 8 Чаши/64 Унца капацитет е совршен за големи кучиња. 8" Дијаметар и 2.75" Високи.Машина за миење садови безбедно.

За производот

Слични предлози