• Ново
КООРДИНАТОР Рачно Огледало лице Црно Огледало Направите Рачно Огледало за High-End Салони Преносни Огледало Заокружен Облик Јасно Handmirror со Рачка

КООРДИНАТОР Рачно Огледало лице Црно Огледало Направите Рачно Огледало за High-End Салони Преносни Огледало Заокружен Облик

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

[1 X Ултра Јасно Огледало] : Рачно Огледало Шминка висок квалитет на стакло кое донесува задебелена ABS пластика за да биде се повеќе издржливи.Ефикасно ја спречува водата магла кондензација. [Стабилна HD леќи] : Рачно Огледало Шминка е направен на ЕВА Пена двострано лепило и Трајни. [Нема товар кога сметководствената] : На Рачно Огледало Шминка мерки 3.54 инчен x 6.29 инчен прикажување на површината за да не зафаќаат многу простор. [Удобно Материјал] : огледалото не се лизга се справи со дизајн, ергономски дизајниран со свилен мазна зафат кој го прави рака се чувствуваат удобно без оптоварување и анти-пропадна. [Употреба Прилики] : Не само за high-end салони и во домашни суета агли.Тоа може да се користи при работа,бизнис и шопинг.Големина : 3.54 x 6.29 инчен Боја : црна -Преносни рака огледало -Висок квалитет и јасна-Стабилен и unbreaktable -Не заземаат многу простор -Удобно Материјал Не само за high-end салони и во домашни суета агли, овој пренослив рака огледало е здрав, но светлината доволно да се спакувам за патување.Одлична за употреба секаде каде што има е природно осветлување.

За производот

Слични предлози