• Ново
Бебе Teething Играчки за Бебиња 3-18Months BPA Free Силикони Teethers за Бебиња со Pacifier Клип Симпатична и Ефективна Болка Raccoo за Стилски Момче или Девојка Божиќ Подарок

Бебе Teething Играчки за Бебиња 3-18Months BPA Free Силикони Teethers за Бебиња со Pacifier Клип Симпатична и Ефективна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Карактеристики на силиконски teether дека се направени од храна одделение, BPA-free силикони, па така, во прилог на одржување на вашата babys teether на дофат, вашиот малку, една може исто така да добијат некои ослободување од teething.Нашите teether играчки имаат совршена големина и здрав стеги и можете да ги носи на бебешка облека.Тоа значи дека бебињата не само што може да се џвака тоа за долго време, но, исто така, не ќе го изгуби засекогаш.Пластичните стеги на крајот ќе не ' рѓа или оштетување на забите.тоа е најдобро решение за ублажување на забоболка.Храна одделение силиконски 100% BPA-free е невкусна и целосно безбедни за новороденчињата.Оваа заби играчка е доволно голема за во големина за да се спречи доенчиња од ризикот од гушење.Нашите производи да испаднат да биде одличен избор и се повеќе и повеќе корисници се избрани наш и ticked пет-ѕвезда пофалби.Овој пластичен клип може да биде лесно да се залепи за облека, ќебиња, drooling bibs, колички и седиштата во автомобил.Нашите teether има совршени димензии, тежина и тркалезна форма, што значи тоа е лесно за малку раце да се одржи и малку усти да џвакање на.Должина : 11.Дека остане убаво исечени на бебе облека, ќебиња и лига bibs, но нема да го уништи нив.тоа е најдобро решение за ублажување на забоболка.Храна одделение силиконски 100% BPA-free е невкусна и целосно безбедни за Бебето.Силна јажиња и силика гел мушка сочинуваат синџирот е заби синџир, во кој било дел на кој ќе се исклучи.Карактеристики на силиконски teether дека се направени од храна одделение, BPA-free силикони, па така, во прилог на одржување на вашата babys teether на дофат, вашиот малку, една може исто така да добијат некои ослободување од teething.

За производот

Слични предлози