• Ново
iWorld Безжични FM Предавател за iPhone, iPod MP3 MP4 Розова

iWorld Безжични FM Предавател за iPhone, iPod MP3 MP4 Розова

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

i World Безжични FM Предавател за i Phone, i Pod MP3 MP4 Розова.Игра дигитални аудио плеери.Веднаш Plug And Play На Патот.Светот FM Предавател за i Pod MP3. Моќта на FM предавателот со користење на 2 AAA батерии (не се вклучени) или со користење на вклучени приклучокот преку автомобил запалка приклучок.i World Безжични FM Предавател за i Phone, i Pod MP3 MP4 Розова, На i World Безжични FM Предавател обезбедува способноста да слушате повеќето i Pod/i Phone/Галакси и Андроид модели преку FM стерео приемник е наместена да станици 88.1, 88.3, 88.5, 88.7 или 88.9 MHz., што ќе ви овозможи да уживате во вашата дигитална забава каде и да одите.Моќта на FM предавателот со користење на 2 AAA батерии (не се вклучени) или со користење на вклучени приклучокот преку автомобил запалка приклучок.Лесен за Употреба Plug & Play!!Стилски розова боја На власт, користете автомобил полесни приклучок или 2 AAA батерии (не се вклучени).

За производот

Слични предлози