• Ново
Annsm Нова Професионална Видео Камера GH5 Кафез за Panasonic Lumix GH5 и Компатибилен со GH4/GH3 Камери со Авијација Алуминиум Материјал Црна

Annsm Нова Професионална Видео Камера GH5 Кафез за Panasonic Lumix GH5 и Компатибилен со GH4/GH3 Камери со Авијација Алуминиум

DEN 2135.52
Износ
Во продавницата.

2 парчиња 15mm стандард железнички прачки.Дизајниран за Panasonic Lumix GH5 камера, кафез тело внатрешна големина е : 5.основна Плоча.Една топла чевли се дизајнирани за рака Зафат за поврзување на надворешни снимање на уред како што Микрофон, Осветлување итн.1/4 и 3/8 стандардни завртки дупки се наоѓаат на дното на основната плоча, некои други надворешни додатоци како што се мат кутија, следете фокус итн може да се состави на кафез за снимање подобра фотографија или видео.ANNSM CG200 Камера Кафез е наменета единствено за Panasonic Lumix GH5 Камерата, тој има GH5 совршено, тоа е компатибилен со GH3/GH4 Камери, како и.

За производот

Слични предлози