• Ново
uxcell a16050300ux0566 M4x10mmx8mm Навој Род Цевка Адаптер Круг Спојка Конектор Ореви 20pcs

uxcell a16050300ux0566 M4x10mmx8mm Навој Род Цевка Адаптер Круг Спојка Конектор Ореви 20pcs

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тема Големина : M4/ 0.16"; Име На Производ : Круг Приклучок Ореви.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 60g.Пакет Содржина : 20 x Круг Приклучок Ореви; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Висина : 10мм/ 0.4"; Теренот : 0.7 мм.Надворешен Дијаметар : 8mm/ 0.3".M4 метрички круг спојка конектор ореви, 8mm надворешен дијаметар, 10мм висина.Сите конектори се целосно навој внатрешно.Конектори се користи за да се поврзете две навој делови заедно.

За производот

Слични предлози