• Ново
Nina Ricci L'Air du Temps Парфем за Жени 3.4 оз тоалетната вода Спреј

Nina Ricci L'Air du Temps Парфем за Жени 3.4 оз тоалетната вода Спреј

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Nina Ricci L'Air du Temps Парфем за Жени 3.4 оз тоалетната вода Спреј.Nina Ricci L'Air du Temps Парфем за Жени 3.4 оз тоалетната вода Спреј Еден магичен мирис полна со движење, и поетски шарм.Смелите и жива состав евоцира сензуална, фасцинантна свежина која е традиционално уште смел.Искуство на столетните, ултра-современа мирис што повикува назад безвременски огледало на женски идеал - љубовта, мирот и чистотата.Белешки : Le Jasmin, Gardenia, Carnation, Сандаловина.Стил : На столетните мирис кој отсликува женски идеал.Се Препорачува Употреба : Ден, Вечер, Ноќ.

За производот

Слични предлози