• Ново
Луд Убавина Дизни Негативци Cruella de Vil 2 Пакет Боја се Менува Lip Balm Црна во Црвено Костим за Шминка, Барби, Подароци

Луд Убавина Дизни Негативци Cruella de Vil 2 Пакет Боја се Менува Lip Balm Црна во Црвено Костим за Шминка, Барби, Подароци

DEN 2395.20
Износ
Во продавницата.

2 БОЈА се МЕНУВА УСНА BALMS - Гледајте ги вашите усни промена од црна до црвено со овој маѓепсувачка боја се менува lip balm.ДИЗНИ ЗЛОТО НЕГАТИВЦИ ТЕМАТСКИТЕ - Види негативци магично се појавуваат како вашите усни промена на боја со овој гаден усна боја!.ШМИНКА ЗАБАВА - Секој сака да се облекуваат во костими и шминка и овој сет на lip balm е одлична за партии и носии.Споделување на оваа сет со целото семејство.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК - Подарок овој сет на вашиот Дизни-љубов од пријателите и семејството.Овој сет прави внимателен подароци за родендените и празниците.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Или вашите пари назад!. 2 Пакет.Дизни Негативци Cruella de Vil боја се менува lip balm.Настапи може да биде опасно!Види како вашите усни се трансформира од црна до црвено со овој маѓепсувачка боја се менува lip balm.Оваа убавина производ е совршен за подарок за пријатели, семејството, или себе си!Вклучува : 2 x Боја се Менува Lip Balm.

За производот

Слични предлози