• Ново
18 7pcs Клипови во Човечка Коса Екстензии Ombre Коса 70g/set Жена Убавина Cosplay Перика,(Боја #12/20 Врвот Светло Кафеава Крајот Русокоса)

18 7pcs Клипови во Човечка Коса Екстензии Ombre Коса 70g/set Жена Убавина Cosplay Перика,(Боја 12/20 Врвот Светло Кафеава

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Клипот во Ombre Коса 7pcs 70g (100% Remy Човечка Коса Екстензии).Свиленкаста, Мазна, Директно, Метежот Слободни & Пролевање Слободни.Може да се бојадиса, завиткан, исправи, се мијат, чешлани.Лесно да се закачите и отстрани - за Додавање на должината и јачината на звукот во минути!.Локација : Кина ,Испорака (9-15 работен Ден)/ Ако објектот во САД, Испорака(2-5 работен Ден).Детали : Коса Тип : 7pcs Клипови во 100% Човечка Коса Екстензии ве Молиме бидете сигурни дека вашата коса е сува пред да ја прикачите,не влажно или мрсна. - Лесно да се закачите и да ги отстраните,Додавајќи должина и јачина на записник, истата со вашата коса го прави толку убава!Боја : Ombre Коса #12/20 Врвот Светло Кафеава Крајот Русокоса Должина & Тежина : 18inch/46cm 7pcs/70gram Пакет : 7pcs во еден пакет Функција : Мека, Свиленкаста, Директно, Метежот Слободни & Пролевање Бесплатно Користење : Може да се бојадиса, завиткан, исправи, се мијат, чешлани Влакна Живот : 3-12 месеци (во зависност од заштита и користење) Точка Локација : Кина (9-15 работен ден испорака до ur врата), Некои предмети се достапни во парк во , Испорака(2-5 работен Ден) Објектот Државата Заврши со 16 метал клипови веќе во прилог на wefts Поставите Содржина : 1set=7pcs 2"x2pcs(1clips/pc) 4"x2pcs(2clips/pc) 6"x2pcs(3clips/pc) 8"x1pcs(4clips/pc) Тежина : 70g (вклучувајќи клипови).

За производот

Слични предлози