• Ново
STfantasy Краток Кадрава Headband Перики Краток Ombre Браун Синтетички Влакна Перика за Жените Лесно се Носат Половина Перика со Headbands

STfantasy Краток Кадрава Headband Перики Краток Ombre Браун Синтетички Влакна Перика за Жените Лесно се Носат Половина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Лесно се Вклопуваат, Природна Коса Линија】Без лепак headband перика, нов дизајниран да го покаже својата природна косата, еластична headband дизајн го прави лесно да се носат и исто така можете да направите конска опашка или пунџа. 【Применливи Прилики】синтетички перики со шармантна природни Ombre боја се направи погодна за сите типови на кожа бои и векови. 【Прилагодливи Капа Големина】Просечната големина капа 22-22.STfantasy е една од водечките перика фабрика со 20+ години на извонредни услуги на доставување на сите видови на перики, hairpieces, екстензии за коса и додатоци на светот.* Сте сонувале на квалитетни, трајни и високо-крај перики кои се мала тежина, удобно, безболно да се носат, реални бараат и лесно да се грижи за, додека одржување на вашата коса & скалпот здрав ?Имаш тајни за да се биде во право место во право време!За STfantasy Добредојдовте на STfantasy за висок квалитет на перики и коса производи, сигурен услуги, разумни цени, врвен и up-to-date стил.【Мека Пламен Redardent Коса Материјал】100% Kanekalon влакна, без пролевање и метежот-бесплатно, многу мека.Таа е погодна да се носат во секоја прилики. 1 x STfantasy Перика 1 x STfantasy Headband & Перика Капа 1 x STfantasy Перика Капа (Случаен Боја Пратката) 2 x STfantasy Коса Клипови *Напомена : боја прикажува може да се разликува поради различни monitor settings/манекен модел.Можете да го носат во секојдневниот живот, особено совршен за танц партии, концерти и други прилики.Во STfantasy, вие секогаш го изберат правото перики е потребна ! * STfantasy е регистрирана трговска марка во Америка.

За производот

Слични предлози