• Ново
Carykon Прилагодливи Мултифункционален Полиестер Мачка Перење Туш Мрежа Перници За Домашни Миленичиња Нокти Средување На Кеси

Carykon Прилагодливи Мултифункционален Полиестер Мачка Перење Туш Мрежа Перници За Домашни Миленичиња Нокти Средување На

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на мека мрежа, нула отпор.Широк отвор, лесно да се во и надвор за мачки.Пред патент овозможи чистење на предните шепи, ноктите.Избегнувајте мачка остри канџи и заби, одлична алатка за лекови, чешлање, уво и за нега на ноктите.Доаѓаат со Carykon копче синџир.Опис : Пакетот вклучува : 1 * Мачка се мијат торба 1 * Carykon копче синџир Материјал : Mesh Големина : 20"L X 14"W, на вратот обемот помала од 12.6" ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме обрнете внимание на големината пред да нарачате. (Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата.) Ако поради некоја причина сте незадоволни со кој било производ од Carykon, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе направиме се во наша моќ да го решите вашиот проблем.

За производот

Слични предлози