• Ново
Safavieh FLL4044A Домашна Колекција Rista Црна Полица Подот Светилка

Safavieh FLL4044A Домашна Колекција Rista Црна Полица Подот Светилка

DEN 3347.52
Износ
Во продавницата.

Метал / Медијапан.Овој кат светилка ќе додадете свеж изглед на секоја соба.Оваа Црна подот светилка карактеристики на off-бела сенка.Направена од метал и дрво со памук сенка.Совршени за дневна соба, спална соба, family room, den, библиотека, или студија.За над 100 години, Safavieh е изработка на производи од највисок квалитет и неверојатен стил.

За производот

Слични предлози