• Ново
Задната врата Кабли, 1 Пар Пикап Камион задната врата Опашка Портата Кабли Компатибилен со Истрча/ger 93-11

Задната врата Кабли, 1 Пар Пикап Камион задната врата Опашка Портата Кабли Компатибилен со Истрча/ger 93-11

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо! 3.УСЛУГАТА за ГАРАНЦИЈА- Најдобра по-продажбата на гаранција. 100% сосема нов резервни задната врата кабли со врвен квалитет. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Прикажува како слика Должина : Околу.Особено дизајн за Форд Ренџер Mazda 93-11.Ако имате било незадоволство, ве молиме ги споделите со нас на работниот ден и ние ќе се потрудиме да се реши се додека не сте задоволни. Не пропуштајте ја!Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик, усвојување на елоксирани технологија, анти-оксидација и отпорен на корозија, многу издржливи во употреба.ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ 100% сосема нов резервни задната врата кабли со врвен квалитет, Овие две линии на поддршка на задна врата на пикап багажникот.ПОГОДЕН ЗА- Особено дизајн за Форд Ренџер Mazda 93-11.Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди задоволство.Овие две линии на поддршка на задна врата на пикап багажникот. 174g Fitment : за Форд Ренџер Mazda 93-11 Пакет се Вклучени : 2 x задната врата Кабли (1 пар) Забелешки : 1. Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.

За производот

Слични предлози