• Ново
PTNHZ Прилагодливи Лесен Алуминиум AN3-AN12 Клуч црево Фитинг алатка spanner (Црвено)

PTNHZ Прилагодливи Лесен Алуминиум AN3-AN12 Клуч црево Фитинг алатка spanner (Црвено)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ОДГОВАРА ЗА Сите вид на завртки & ореви, клуч големина може да биде продолжен од AN3-16. ФУНКЦИЈАТА Тие се решение за вашите проблеми со славини,вентили,цевки и цевки,радијатори котли,тркала.ПРЕДНОСТИ Особено тоа е convinent да работат во тесни простори поради тоа е ергономски дизајниран.НАПРАВЕНИ ОД Изграден на авион одделение лесни 6061-T6 алуминиум,полиран и елоксирани за светла изглед и заштита од корозија.ПОДДРШКА-Во PTNHZ, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние може да се справи со никакви проблеми.Прилагодливи Лесен Алуминиум AN3-AN12 Клуч црево Фитинг алатка spanner.

За производот

Слични предлози