• Ново
LIXFDJ 12PCS Сребро Коса Екстензија Криви Ткаење Игла за Правење Чипка Перика Коса Додатоци Tools/65

LIXFDJ 12PCS Сребро Коса Екстензија Криви Ткаење Игла за Правење Чипка Перика Коса Додатоци Tools/65

DEN 1581.60
Износ
Во продавницата.

Должина : Околу.5cm/1.97 инч.Материјал : Железо.C стил ткаење weft се повлече кука игла човековите threader.Боја : Сребро.Квалитетот игли се направени специјално за ткаење коса екстензија.Опис : -Материјал : Железо-Должина На : Прибл.5cm/1.97 инчен-Боја : Сребро-C стил ткаење weft се повлече кука игла човековите threader Квалитет на игли се направени специјално за ткаење на косата extension Package Вклучува : 12 Парчиња C Форма Игли.

За производот

Слични предлози