• Ново
Bluetooth Број Подлога, Lekvey Алуминиум Батерија Безжична Нумеричката Тастатура Тенок 34-Копчиња за Надворешни Numpad Keyboard Внес на Податоци Компатибилни за Macbook, MacBook Air/Pro, iMac

Bluetooth Број Подлога, Lekvey Алуминиум Батерија Безжична Нумеричката Тастатура Тенок 34-Копчиња за Надворешни Numpad

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

И "страницата до", "page down", "пребарување", "екранот" и "in" копчето, нема да работи со Mac OS, но други копчиња и копчињата за работа и 】.✔ ТЕНОК АЛУМИНИУМСКИ ДИЗАЈН : Lekvey Bluetooth број подлога е изградена од цврст и премиум алуминиумски материјали за долготрајна употреба, ергономски навалување за удобно внесување и добар изглед, тенок стил на изглед ( Само 0.【 ЗАБЕЛЕШКА : 10-копче НЕ е компатибилен со Chrome Book. ✔ ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН : Ова Bluetooth безжична број подлога, тоа вклучува и копчињата за кратенки и низок профил, тивко режа-switch копчиња, така што може да работи удобно на вашиот компјутер или лаптоп.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какво барање, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа!.0 КОНЕКЦИЈА : Bluetooth 3.Секој Acedada Lekvey Bluetooth број подлога ќе одат преку строга квалитетот тест процес пред испраќање, како што вети да најквалитетно Bluetooth тастатурата за да нашите клиенти. ✔ ВИСОК КАПАЦИТЕТ на БАТЕРИЈА : Вграден-во 160m Ah литиум батерија.Bluetooth безжична тастатура, исто така, има авто спиење функција, пониска потрошувачка на енергија, се одрази заштеда на енергија и хуманизација на производот. ✔ ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ, 100% КВАЛИТЕТ ГАРАНТИРАН & 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА.Притиснете кое било копче може да се разбудам на тастатурата во рок од 3 секунди. 【ЗАБЕЛЕШКА : За Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР без да Bluetooth функцијата, треба да се користи од трети лица Bluetooth адаптер (не е вклучен) пред употреба 】.Bluetooth нумеричката тастатура е лесно да се полнат преку вклучени USB кабел, нема потреба да ја смените батеријата и user - friendly.

За производот

Слични предлози