• Ново
Жило Одберете SSPRCA9 Перформанси Серија 9' Коаксијален Interconnect

Жило Одберете SSPRCA9 Перформанси Серија 9' Коаксијален Interconnect

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

РКА спарени Машки да се Машки.Коаксијален кабел дизајн. 4mm кабел со дијаметар .Жило Одберете Коаксијален интерконекции нудат одличен квалитет на звукот, звукот за неурамнотежени системи.Сигурен Коаксијален конструкција со отпорен на корозија хром позлатен завршува.Повеќе должини и Y-конектори се достапни.

За производот

Слични предлози