• Ново
Luxbe - Ракија & Коњак Кристал Очила Snifter, Сет од 2 - Големи рачно изработени - Кристално Стакло - Бурбон - Вино - беа 25,5-унца

Luxbe - Ракија & Коњак Кристал Очила Snifter, Сет од 2 - Големи рачно изработени - Кристално Стакло - Бурбон - Вино - беа

DEN 695.76
Износ
Во продавницата.

ИДЕАЛЕН ЗА РАКИЈА ИЛИ КОЊАК - Овој кристал очила, сет од 4 се совршени за вас да уживаат во alco духови, со заострените rim дека насочува проток на пијалок кон пред непце и определување на богатството на вашиот алкохолни пијалаци.МОДЕРНА ФОРМА - Вие сакате вашите вино да дегустираат многу - ова стакло испорачува.Модерниот дизајн им овозможува на крајниот aromatics и вкус отклучи за тоа совршен вкус.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Ако сте љубители на бренди или коњак, овој кристал очила дојде во фантастична големи беа 25,5 fl.оз.големина.Оваа големина елиминира чести refilling на вашите омилени пијалоци.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Кога станува збор за ракија и congac очила, LUXBE Стакло е позната по својата изработка и употреба на прекрасниот кристално чиста во нивните очила.На ЧЕЛО-СЛОБОДЕН КРИСТАЛНО Сите наши очила рачно изработени со кристално чиста, не мора да се грижите за доведе нутриенти во вашиот омилен духови.Како и нашите очила се машина за миење садови безбедно за лесно да се исчисти.LUXBE е Бренди и Коњак Чаши Направени од кристално јасна и да доведе слободни стакло за вашата безбедност, совршен сјај и постојан јасност.Нашите Бренди и Коњак чаши се одлична за употреба со spitits како Ракија, Коњак, Ракија, па дури и црвени вина.Тесниот, матични прави удобно да се одржи во својата рака.

За производот

Слични предлози